Команда

ASIIN ағымдағы қызметін біздің штаттағы қызметкерлер Дюссельдорфтағы кеңседе қамтамасыз етеді. Біздің қызметкерлер сіздің сұрауларыңызға тез жауап береді, сапаны қамтамасыз етудің барлық процедураларын ұйымдастырады және сүйемелдейді және ASIIN комиссиялары мен техникалық комитеттерінің қызметін үйлестіреді. Төменде сіз ASIIN командасының мүшелерін жауапкершіліктің белгілі бір салаларына сәйкес таба аласыз.

Басшылық


Dr. Iring Wasser
Managing Director
Phone: +49 211 900977-10
Email: gf@asiin.de

Бағдарламалық аккредиттеу


Dr. Michael Meyer
Senior Project Manager
Responsible for: Mechanical Engineering/Process Engineering and Geosciences
Phone: +49 211 900977-24
Email: meyer@asiin.de


Dipl. Phys. Rainer Arnold
Senior Project Manager
Responsible for: Chemistry, Life Sciences, Medicine
Phone: +49 211 900977-14
Email: arnold@asiin.de


Christin Habermann, M.A.
Project Manager
Responsible for: Engineering and Management, Economics and Mathematics
Phone: +49 211 900977-46
Email: habermann@asiin.de


Sophie Schulz, M.A.
Project Manager
Responsible for: Electrical Engineering/Information Technology, Informatics/Computer Science and Business Informatics/Information Systems
Phone: +49 211 900977-26
Email: schulz@asiin.de


Jan Philipp Engelmann, M.A.
Project Manager
Responsible for: Physics, Physical Technologies, Materials and Processes
Phone: +49 211 900977-20
Email: engelmann@asiin.de


Yanna Sumkötter, M.A.
Project Manager
Responsible for: Civil Engineering, Geodesy, Architecture
Phone: +49 211 900977-32
Email: sumkoetter@asiin.de


Daniel Seegers, M.A.
Project Manager, Accounting
Responsible for: Agriculture, Nutritional Sciences, Landscape Architecture
Phone: +49 211 900977-30
Email: seegers@asiin.de

Институционалдық аккредиттеу


Ass. iur. Melanie Gruner
Email: gruner@asiin.de


Dr. Iring Wasser
Managing Director
Phone: +49 211 900977-10
Email: gf@asiin.de

Сертификаттау


Dr. Siegfried Hermes
Senior Consultant/Project Manager
Responsible for: national Certification, Events & Workshops
Phone: +49 211 900977-18
Email: hermes@asiin.de


Tanja Kreetz, M.A.
Consultant/Project Manager
Tel.: 0211/900977-44
E-Mail: kreetz@asiin.de

Кеңсені басқару & IT


Karin Berg
Office Administration, Accounting
Phone: +49 211 900977-12
Email: berg@asiin.de


Daniel Seegers, M.A.
Project Manager, Accounting
Phone: +49 211 900977-30
Email: seegers@asiin.de


Dipl.-Ing. Daniel Wörhoff
IT und Office Manager
Phone: +49 211 900977-36
Email: woerhoff@asiin.de